Wróć na stronę główną

REGULAMIN ROZDANIA ORGANIZOWANEGO NA INSTAGRAMIE PRZEZ @RUMORWARSAW

 1. Organizatorem Rozdania jest @rumorwarsaw
 2. Rozdanie nie jest w żaden sposób wspierane, sponsorowane, organizowane czy powiązane z serwisem Instagram. Serwis Instagram nie ponosi odpowiedzialności za Rozdanie.
 3. Rozdanie rozpoczyna się dnia 22.03.2022 i trwa do 27.03.2022 (godz. 23:59). Ogłoszenie wyników nastąpi do końca dnia 28.03.2022
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto:
  1) umieści komentarz o stosownej treści pod postem na Instagramie
  2) zaobserwuje konto @rumorwarsaw
  3) udostępni na instastory post konkursowy oznaczając konto @rumorwarsaw
  Aby wziąć udział w Rozdaniu należy wykonać wszystkie powyższe czynności. Ich wykonanie jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Rozdania.
 5. Nagrodą w rozdaniu są dwie dwugodzinne wejściówki do Letniego Rumoru. Obejmuje to jednorazowy pobyt w ustalonym i zaakceptowanym przez strony terminie. W skład wynajmu wchodzi przestrzeń 40m2, tła kartonowe i tła we wzory. Nie dotyczy to pozycji dodatkowo płatnych wg cennika dostępnego na stronie www.rumorstudio.pl
 6. Komisja w składzie ziomków i przyjaciół z @rumorwarsaw wyłoni dwóch Laureatów Rozdania.
 7. Prawo do Nagrody nie może zostać przeniesione na inne osoby. Nie można również uzyskać wypłacenia równowartości Nagrody ani zamiany na inną usługę oferowaną przez studio w tej cenie. W przypadku rezygnacji Laureata z Nagrody, Organizator ma prawo przekazać ją innemu Uczestnikowi biorącemu udział w Rozdaniu.